Cégünk azonnali kezdéssel, olyan ügyfélkapcsolati menedzsert keres cégcsoportjához, aki napról napra fejlődni akar, és tud is, mind emberileg, mind szakmailag. A Mokeropt több, mint 10 éves tapasztalattal rendelkező keresőmarketing ügynökség, egyben a kommunikáció minden területét lefedő dinamikusan fejlődő cégcsoport tagja. A keresőmarketing tevékenység során szorosan együttműködünk ügyfeleinkkel, legyen szó keresőoptimalizálásról, adwords kampányról, szövegírásról vagy akár link építésről.

Akkor küldd el önéletrajzod, ha:

  • Legalább alapszinten eligazodsz az informatika világában
  • Rendelkezel kereskedelmi szemlélettel
  • Precíz vagy, betartod a határidőket, figyelsz a részletekre, megoldásokban gondolkozol
  • Értékesítés és/vagy ügyfélkapcsolatartás területén van legalább fél éves tapasztalatod
  • Talpraesett vagy. Mivel számos kollégával és partnerrel kell megtalálnod a közös hangot, hatékonyan és gyorsan kell reagálnod az igényekre
  • Ambiciózus vagy, fejlődni és tanulni akarsz, a feladatokat nemcsak végrehajtani szereted, hanem megérteni is
  • Egyszerre több feladattal is képes vagy foglalkozni, és nem okoz gondot ha gyorsan kell váltani a feladatok között

Ami nálunk kitölti a mindennapjaidat:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Ügyféligények kezelése, továbbítása seo-s kollégáknak
  • A futó projektek menedzselése, minőségbiztosítási rendszeren keresztül
  • Beérkező ajánlatok kezelése
  • Szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció
  • Kapcsolattartás fejlesztési vezetővel, tanácsadókkal

Mi vár rád cégcsoportunknál?

  • Hosszútávon kiszámítható munkakörülmények
  • Kellemes, családias, fiatalos, kultúrált munkakörnyezet
  • Pörgős, változatos feladatok és lendületes csapat
  • Alap + teljesítményarányos, és valóban versenyképes fizetés
  • Több éve a piacon szereplő, stabil munkahelyi háttér

Előny, de nem elengedhetetlen, ha beszélsz angolul!

Nagyra értékeljük, ha önéletrajzod mellé csatolsz egy néhány soros motivációs levelet, amiben elmondd miért Te vagy számunkra az ideális jelölt.