Keresőoptimalizáló csapatunkba Ügyfél kapcsolattartó kollégát keresünk!

Fiatalos, innovatív, dinamikusan fejlődő csapatunkba, várjuk ügyfél kapcsolattartó kolléga jelentkezését. Amennyiben talpra esett vagy és nem okoz gondot a kommunikáció, mi bevezetünk a keresőoptimalizálás alapjaiba.

A pozícióval járó feladatok:

  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfeleink részére ajánlatok készítése
  • e-mailben és telefonon az ügyfelek tájékoztatása
  • szerződések előkészítése, rögzítése, tárolása
  • ügyfél kérések kommunikálása a kollégák felé
  • elemzések, kimutatások készítése, értékelése

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi környezet
  • hosszú távú perspektívák
  • változatos feladatok
  • új ügyfelek, iparágak megismerése
  • versenyképes, megbízható juttatás

Elvárások:

  • kiváló üzleti kommunikáció írásban és szóban
  • MS Office programok magabiztos használata
  • precizitás, határidők betartása
  • önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség

Munkavégzés helye: 1096 Budapest, Thaly Kálmán utca 48.

Amennyiben szeretnél jelentkezni hozzánk, küldd el magyar nyelvű jelentkezésedet fizetési igényed megjelölésével, és motivációs leveledet a cv@mokeropt.hu e-mail címre.